محصولاتی که در کنار آیفون ۸ معرفی خواهند شد! 

سالن استیو جابز در مقر جدید اپل؛ اپل پارک، سه شنبه هفته آینده از علاقمندان و خبرنگاران پذیرایی خواهد کرد و سوگلی محصولات اپل، یعنی آیفون در این رویداد به دنیای تکنولوژی معرفی می‌شود. اما در کنار این محصول، باید منتظر دیوایس‌های دیگری نیز باشیم.

معرفی آیفون ۸ یا آیفون ادیشن، بدون شک جذاب ترین رویدادی خواهد بود که در کنفرانس اپل در بیست و یکم شهریور ماه اتفاق خواهد افتاد. اما نباید از این موضوع نیز غافل شویم که کنفرانس اشاره شده، در سالن استیو جابز که طراحی و آماده‌سازی آن به تازگی به پایان رسیده، برگزار می‌شود. همچنین محصولات دیگری نیز در کنار آیفون نسل بعد معرفی خواهند شد که در این مطلب به آنها می‌پردازیم.

لابی این سالن دارای دیواری از جنس شیشه است و به این ترتیب، فضای بیرونی آن به صورت کامل قابل مشاهده است و افرادی که برای این رویداد در محل اشاره شده حضور می‌یابند، مطمئنا از دیدن مناظر و مقر جدید اپل لذت خواهند برد. در دو سمت این سالن، پله‌هایی برای دسترسی به محل برگزاری کنفرانس در نظر گرفته شده که شرکت‌کنندگان را چهار طبقه به زیر زمین می‌برد!

بر اساس گزارش بلومبرگ، در کنار آیفون نسل بعد، باید انتظار معرفی اپل واچ و اپل تی وی را نیز داشته باشیم. طبق اعلام افراد نزدیک به اپل که در جریان روند طراحی و ساخت سالن استیو جابز هستند، ظاهرا کف پوش سالن به گونه‌ای طراحی شده که بعد از معرفی محصولات جدید، کنار خواهد رفت و محفظه مخصوص به نمایش دستگاه‌های جدید ظاهر خواهد شد!

اپل همواره به داشتن کیفیت محصولات معروف بوده است. آنها سعی کرده‌اند تا این کیفیت را به سالن استیو جابز نیز بیاورند. طبق گزارشات جدید، هر کدام از صندلی‌های سالن مبلغی معادل ۱۴ هزار دلار برای اپل آب خورده است و با توجه به اینکه این محل از ۱۰۰۰ صندلی پشتیبانی می‌کند، می‌توان حدس زد که تنها ۱۴ میلیون دلار برای صندلی های این سالن توسط اهالی کوپرتینو هزینه شده است.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:198

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *