حذف لوازم جانبی محصولات اپل!

برخی لوازم جانبی محصولات اپل در سکوت خبری حذف شدند!

به نظر می‌رسد که اپل در اقدامی محرمانه و در سکوت کامل خبری، برخی لوازم جانبی را از قسمت آنلاین و فروشگاه‌های فیزیکی خود حذف نموده است.

این حرکت ابتدا توسط وبسایت Macotakara و در نسخه ژاپنی فروشگاه آنلاین اپل مشاهده شد. به صورت کلی، ۹ قاب آیفون ۷، ۱۸ کیس آیپد، ۱۳ کیس هوشمند آیپد، ۱۲ بند اسپورت و ۷ بند نایلونی اپل از فروشگاه‌ای اپل حذف گردید. بسیازی از لوازم جانبی Nike و Hermes نیز در کنار موارد اشاره شده در روز جمعه از فروشگاه‌های اپل ناپدید شدند.

دو دلیل عمده برای این کار وجود دارد. به عنوان دلیل اول می‌توان به این موضوع اشاره کرد که احتمالا رنگ‌های حذف شده از فروشگاه اپل به دلیل کاهش تقاضا یا کم سود بودن آنها بوده و دلیل دوم، نزدیک شدن به تاریخ معرفی آیفون نسل بعد است و به این ترتیب اپل قصد دارد تا دست و بال تولید کنندگان لوازم جانبی را برای آمادگی هرچه بیشتر به منظور تولید محصولات متناسب با آیفون ۸ باز گذارد. این موضوع کاملا طبیعی است که اهالی کوپرتینو انتظار داشته باشند تا لوازم جانبی مورد نیاز برای آیفون نسل بعد که از طراحی جدیدی نیز بهره‌مند خواهد بود، پس از عرضه این محصول در دسترس کاربران قرار گیرد.

اپل قرار است تا در فصل پاییز، چهار دیوایس که شامل آیفون ۸، آیفون ۷ اس، ۷ اس پلاس و سری سوم اپل واچ می‌شود را به دنیای تکنولوژی معرفی کند. به این ترتیب باید منتظر بمانیم و ببینیم که نقشه‌های این کمپانی برای عرضه محصولات اشاره شده به چه صورت است.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:422

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *