گلکسی اس ۸ خریداران ایرانی بعد از سه روز تأخیر، از امروز ارسال می‌شود

بعد از سه روز تأخیر، گوشی‌های گلکسی اس ۸ خریداران ایرانی که آن را پیش خرید کرده‌اند، امروز ارسال می‌شود.

گوشی‌های گلکسی اس ۸ خریداران ایرانی که از طریق ۴ عامل فروش رسمی سامسونگ در ایران پیش‌خرید شده بودند و قرار بود از ۹ اردیبهشت تحویل آن‌ها آغاز شود، از امروز برای کاربران ارسال می‌شود.

ارسال گوشی پرچم‌دار سامسونگ که سه روز پیش باید شروع می‌شد، بنا به اعلام دفتر ارتباط با رسانه‌های شرکت سامسونگ در ایران، از امروز آغاز می‌شود و خریداران از امشب یا فردا گوشی‌های خود را دریافت می‌کنند.

امروز و پس از سه روز تأخیر و اعلام گزارش‌های متعدد، دلیل این تأخیر و زمان ارسال گوشی‌ها برای خریداران را از دفتر ارتباط با رسانه‌های شرکت سامسونگ در ایران پیگیری کردیم. این مرجع اعلام کرد که  گوشی‌های پرچمدار سامسونگ از امروز از طریق تأمین کنندگان برای خریداران ایرانی ارسال می‌شود.

به همین دلیل موضوع را از مهران معظمی، یکی از مدیران مایکروتل پلاس به عنوان تأمین‌کننده محصولات سامسونگ پیگیری کردیم.

معظمی درمورد دلیل این تأخیرها پاسخ داد: «واردات گوشی‌های گلکسی اس۸ و اس۸ پلاس مانند گوشی‌های دیگر دچار مشکلات شده است. همیشه واردات گوشی‌ها با مشکلاتی روبه‌رو می‌شود؛ ولی این مشکل در واردات گلکسی اس ۸ برای مردم بیشتر نمایان شد؛ زیرا مردم از پیش این گوشی‌ها را خریداری کرده و هزینه‌ی آن را پرداخت کرده‌ بودند.»

مدیر مایکروتل پلاس تأکید کرد: «دلیل اصلی این تأخیر در واردات، عواملی غیر از شرکت سامسونگ و واردکنندگان هستند و از دست ما نیز کاری برای جلوگیری از این تأخیر بر نمی‌آید.»

معظمی گفت: «خوشبختانه گوشی‌های گلکسی اس۸ در اختیار ما هستند و از امروز برای خریداران ارسال می‌شوند تا هر کاربر بر اساس دور یا نزدیک بودن نشانی‌اش، گوشی خود را تحویل بگیرد.»

مدیر مایکروتل پلاس در مورد وارد نشدن رنگ آبی این گوشی، توضیح داد: «معمولا برای هر منطقه سه رنگ از گوشی‌ انتخاب و ارسال می‌شود که برای خاورمیانه رنگ آبی در نظر گرفته نشده است. گوشی‌های گلکسی اس ۸ آبی برای بازار آمریکا تدارک دیده شده‌اند.»

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:357

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *