رقابت مک پرو جدید با سرفیس مایکروسافت

به گزارش مک‎ابزرور اپل در حال کار بر روی iMac با ویژگی های پیشرفته برای سال بعد است و یک گزارش جدید می گوید که مک پرو جدید برای رقابت با Surface Studio all-in-one PC شرکت مایکروسافت در حال طراحی است. اپل همچنین به روز رسانی هایی را برای آن مدل به احتمال زیاد تا نیمه دوم سال در حال تدارک است.

برنامه iMac اپل به لطف منابع زنجیره‎ای با صحبت که در دیجیتایمز آمده تامین شده است. آنها ادعا کرده اند که اپل مشتریان را به زودی با iMac های ۲۱٫۵ اینچی و ۲۷ اینچی در سه ماهه سوم همراه با ارتقاء مدل های فعلی رو برو خواهد کرد. که این مساله چیزی دور از ذهن نیست به این دلیل که اپل بر روی مدل پرو با جزئیات مختلف کاملا تمرکز کرده است.

هدف قراردادن مدل Surface Studio توسط مک پرو

خبرگزاری های مرتبط iMac جدید را “server-grade” نام گذاری کرده اند و پردازنده های Xeon E3-1285 V6 اسپرت اینتل، تا ۶۴GB RAM و حافظه ۲TB SSD، و یک کارت گرافیک مدرن پشتبانی خواهد کرد. آنها هیچ چیزی در مورد صفحه نمایش‎های چندگانه یا لمسی و قلم آن بیان نکرده اند، که به نظر می رسد  چیزی شبیه به شکار مشتریان برای یک جایگزین کردن Surface Studio در حال وقوع است.

در حال حاضر اپل صفحه نمایش لمسی بزرگ بر روی کامپیوترهایش ندارد. بنابراین احتمال دارد که مانیتورهای طراحی شده به اثر انگشت مجهر شده باشند. اپل دارای سابقه ای طولانی از ایده‎های بد است تا زمانی که محصولش را به بازار عرضه کند.

شنیده ها حاکی از این است که گاهی از اوقات ایده‎های اپل از آنچه که ممکن است اتفاق بیافتد، از آنچه که قرار است اتفاق بیافند خیلی فاصله دارد که دیجیتایمز اطلاعات آن را در دسترس قرار داده است، اما این بدان معنا نیست که آن را به درستی تفسیر کرده باشد.

آنچه که می توان از این گزارش دیجیتایمز دریافت کرد این است که اپل است در حال کارروی قسمت های جدید iMac و پیگیری وعده‎های بروزرسانی آن است. به عبارت دیگر، اپل در حال کار بر روی آن چیزهای که مدیران شرکت به تازگی اشاره کرده اند می باشد، و فی الحال امید است که حداقل یک مدل نوآورانه به بازار عرضه گردد.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:191

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *