سفارش ۷۰ میلیون پنل OLED خم شونده توسط اپل به سامسونگ

Bendable OLED

به تازگی گزارشی از Nikkei Asian منتشر شده که در آن در مورد محصول بعدی اپل صحبت های بسیاری به میان آورده شده است. در این گزارش آمده که اپل سفارش ۷۰ میلیون پنل OLED خم شونده برای سامسونگ ارسال کرده است. این سفارش ممکن است به محصول بعدی اپل که به مناسبت ۱۰۰ سالگی اپل است، مورد استفاده قرار گیرد.

به گفته David Hsieh سامسونگ در سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۹۵ میلیون پنل OLED به اپل خواهد فروخت اما تمام این پنل ها در سال جاری مورد استفاده قرار نخواهند گرفت و ممکن است برای محصولات دیگری هم کنار گذاشته شوند.

در سفارش کنونی اپل پنل هایی با سایز ۵٫۲ اینچ سفارش داده است که در کنار این سفارش، ۲ سفارش دیگر برای پنل های LED در سایزهای ۵٫۵ و ۴٫۷ اینچ از سوی اپل برای سامسونگ ارسال شده است. بخش قابل ذکر گزارش این است که قرار است محصولات بعدی اپل همگی به شارژر بی سیم و خاصیت ضد آب مجهز شوند که می توان گفت مورد Wireless Charging بسیار حائزز اهمیت است. همچنین در محصول بعدی اپل که به احتمال زیاد iPhone 8 یا iPhone Editionنام خواهد گرفت، سنسور ۳D و قابلیت تشخیص چهره جای داده شده است و دکمه Home نیز به طور کامل حذف شده و به عبارتی دیگر با صحفه نمایش ادغام شده است.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:359

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *