عرضه مک‌بوک پروهای ۲۰۱۷ با رم بالاتر و پردازنده سری Kaby Lake

مک‌بوک

طبق گزارش اخیر مینگ-چی کو، اپل برای به روزرسانی مک‌بوک پرو در اواخر سال جاری میلادی برنامه ریزی می‌کند. این تحلیلگر گفته که کوپرتینویی‌ها از پردازنده سری Kaby Lake اینتل استفاده می‌کنند و این دستگاه‌ها ار رم قوی‌تری بهره می‌برد.

مک‌بوک

کو گفته که مدل جدید مک‌بوک ۱۲ اینچی، در اوایل ماه مارس به تولید انبوه می‌رسد که ممکن است یک مدل آن با رم ۱۶ گیگابایت عرضه گردد. همچنین معتقد است که مک‌بوک پرو ۱۳ و ۱۵ اینچی ۲۰۱۷، تا سه ماهه سوم سال جاری میلادی به تولید انبوه نمی‌رسند.

تحلیلگر KGI در ادامه گزارش خود گفته که اپل قصد عرضه مک‌بوک پرو ۱۵ اینچی با ۳۲ گیگابایت رم (احتمالاً Q4) را در اواخر سال جاری میلادی دارد. او باور دارد که رم بالا کلاس دسکتاپ، کاربرانی را که نیاز به سخت افزاری قوی دارند را به خود جذب می‌نماید. استفاده از این میزان رم در کنار هفتمین نسل پردازنده‌های انیتل باید بر روی قیمت نیز تاثیر بگذارد.

مک‌ بوک پرو ۲۰۱۶ با تاچ آیدی و تاچ بار معرفی شد و افزایش امکانات و قدرت سخت ، باعث بالا رفتن قیمت شد و همین اتفاق برای سال ۲۰۱۷ نیز متصور است.

مک بوک پرو از سال ۲۰۱۲ آپدیت چندانی دریافت نکرده بود، مک بوک پرو جدید را بسیاری آن آپدیت بزرگ می‌دانند. اولین نگاه به این محصول با خودنمایی نوار لمسی زیبا در بالای کیبورد به چشم می رسد، این نوار با توجه به اپ در حال اجرا ابزارهای مختلف در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

ویژگی های مک بوک جدید را در اینجا بخوانید.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:233

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *