آیفون ۷ پلاس دوربین و معیوب آن

بنا به گزارش ها اپل شروع به تعویض آیفون ۷ هایی کرده که دوربینشان دچار مشکلات عجیب و غریبی شده است. چند مدت قبل کاربران وب سایت ردیت و همینطور دیگر افرادی که یکی از گوشی های آیفون ۷ پلاس را خریداری کرده و با آن به عکاسی پرداخته بودند، بلافاصله بعد از اجرای اپ دوربین متوجه اشکالاتی مثل مشکی و بنفش شدن تصویر و یا مشاهده پیغام خطا می شدند. گویا دلیل اصلی این مسئله، حسگرهای مشکل دار iSight استفاده شده در چنین آیفون هایی بوده است.

حتی برخی از کاربرها زمانی که به بررسی تصاویر تهیه شده خود می رفتند، با تصاویری مواجه می شدند که دارای سایه ای از رنگ های سبز، بنفش و یا سیاه بود. هم زمان با گرفتن عکس های مشکل دار، پیغام هشداری به کاربر نشان داده می شود مبنی بر اینکه “آیفون بیش از حد گرم شده و نیاز به خنک شدن دارد.” با وجود اینکه دستگاه اصلاً گرم نشده است.

یکی از کاربرانی که اقدام به خرید دو دستگاه آیفون ۷ پلاس کرده بود، در تالار پشتیبانی اپل اعلام کرد که دوربین هر دو گوشی هوشمندش از کار افتاده و پس از باز کردن اپ دوربین، به جز نمایشگر سیاه رنگ چیز دیگری نمی بیند. این موضوع با ریختن اپ های دیگری که وظیفه عکاسی یا فیلم برداری دارند هم حل نشده است.

به هر حال خبر خوب این است که چنین کاربرهایی می توانند مشکلشان را به کمک اپل حل نمایند. اپل آیفون ۷ پلاس عده ای را بدون دریافت هزینه تعمیر کرده و تعدادی هم گوشی های تازه ای را دریافت کرده اند.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:375

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *