آپدیت جدید تلگرام با امکانات ویژه

تلگرام

پس از وایبر امروز تلگرام محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان با بیش از ۱۴ میلیون کاربر در ایران است، حرف و حدیث‌های فراوان در مورد بودن یا نبودن تلگرام فروکش کرده و  کانال‌های مورد دار کم کم محو می‌شوند، این شبکه اجتماعی در چنین وضعیتی فعلا به کار خود در ایران ادامه می‌دهد.

این برنامه بسیار به موقع، ساعاتی پیش آپدیتی اساسی دریافت کرده است. به عنوان مثال دیگر محدودیت تعداد ۲۰۰ کاربر در برنامه جای خود را به ۱۰۰۰ کاربر داده است؛ در ادامه به ویژگی‌های جدید تلگرام اشاره خواهیم کرد.

مسنجری قدرتمند و رایگان از سوی کمپانی Digital Fortress برای Android و iOS است. از یک مسنجر چه انتظاری دارید؟ سرعت و امنیت، هر دو در تلگرام رعایت شده است، برنامه رابط کاربری بسیار دلچسبی دارد، به راحتی می‌توانید تصویر، ویدئو، فایل و متن دلخواه را با دوستان‌تان در هر کجای جهان به اشتراک بگذارید.

امکانات این برنامه بسیار بیشتر از اپلیکیشن وایبر و واتس اپ است؛ تلگرام از آیپد نیز پشتیبانی می‌کند، می‌توانید چت‌های گروهی را تا ۲۰۰ نفر ایجاد کنید، تا یک گیگابایت ویدئو بفرستید، شما مجبورید که وایبر را فراموش کنید و به سوی تلگرام بروید.

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید: Telegram.me/kavirkade

ویژگی های Telegram v3.16:

  • امکان حذف پیام‌ها برای همه؛ زمانی که پیامی را حذف می‌کنید امکان انتخاب حذف پیام شما از چت در گروه‌ها وجود دارد، دیگر نگران ارسال پیام اشتباه نباشید کسی از آن با خبر نمی‌شود، پیام از دیدرس همه خارج می‌شود؛ پیام‌های قابل ویرایش همچنان امکان حذف خواهد داشت.
  • امکان مدیریت دیتای شبکه؛ رصد مصرف دیتا به صورت بایت به بایت و حجم‌های خروجی و ورودی؛ اکنون از منوی تنظیمات و گزینه‌ی Data and Storage
  • امکان تماشای ویدئو با پشتیبانی از قابلیت Picture-in-Picture
  • امکان گزارش اسپم و ریپورت کاربر در چت‌های خصوصی
  • ۳۴ مگابایت
  • آیفون، آیپاد و آیپد
  • iOS 6 و بالاتر

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:458

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *