عرضه آیفون ۸ در سه مدل مختلف

چندی قبل شایعه ای توسط وب سایت ژاپنی Nikkei منتشر شد و از تصمیم احتمالی اپل برای ساخت سه مدل آیفون ۸ در سال آینده خبر داد. در آن گزارش مطرح شده بود که اپل قصد دارد سه مدل آیفون ۸ را با ابعاد نمایشگر ۴٫۷، ۵ و ۵٫۵ اینچی عرضه کرده و احتمالاً مدل ۵٫۵ اینچی این محصول با نمایشگری که لبه های منحنی خواهد داشت تولید می شود. نکته دیگری که در آن شایعه اشاره شده بود، ظاهر جدید و کاملاً متفاوت آیفون های ۸ با نسل های قبلی است که برای سه سال متوالی یکسان بوده اند.

امروز هم گزارش تازه ای توسط همین وب سایت ژاپنی مطرح شده و از زبان یکی از مدیران ارشد شرکت شارپ، نقل کرده که مدل ۵٫۵ اینچی گوشی هوشمند اپل، قرار است از پنل نمایشگر اولد بهره ببرد. شرکت شارپ که تولید کننده پنل نمایشگرهای ال سی دی و اولد است، اوایل امسال توسط فاکس کان، شریک چینی شماره یک اپل خریداری شد و حالا به نحوی برای اپل نیز کار می کند.

کانال تلگرام خبرنامه کویرکده را دنبال کنید: Telegram.me/kavirkade

این مدیر ارشد شارپ چنین تحولی را برای اپل که تا به حال از نمایشگرهای LTPS (پلی سیلیکون های دمای پایین) استفاده می کرده است، بسیار بزرگ خواند. وی آیفون ۸ را به یک ساندویچ شیشه ای تشبیه کرد و قاب پشتی این گوشی را از جنس شیشه و لبه ها را کاملاً فلزی معرفی کرد.

 سال بعد دهمین سالگرد عرضه آیفون است و انتظار می رود این محصول دارای جزییات ظاهری و سخت افزاری انقلابی باشد.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:477