اپل و مشکل کاربران در تاچ آیفون ۶ پلاس و ۶s پلاس

اخیراً شرکت اپل با برخی شکایات مبنی بر مشکل تاچ بر روی صفحه نمایش گوشی های آیفون ۶ پلاس و ۶s پلاس مواجه شده است. به تازگی مشکلی برای کاربران اپلی پیش آمده که هر چه صفحه گوشی خود را جهت کاربری لمس می کنند هیچ گونه پاسخی دریافت نمی کند. با کافه اپل همراه باشید!

یکی از علائمی که این مشکل می تواند برای شما دردسر ایجاد کند، ظاهر شدن یک نوار خاکستری رنگ در بالای صفحه نمایش گوشی شما می باشد یا حتی ممکن است که تمام قسمت های صفحه لمسی گوشی غیر قابل استفاده شده و کاربری خود را از دست بدهد.

کانال تلگرام خبرنامه کویرکده را دنبال کنید: Telegram.me/kavirkade

بعد از مراجعه تعداد کثیری از کاربران این مدل از آیفون به تعمیرگاه های مجاز اپل با پاسخ تقریباً یکسانی از تعمیرکاران این گوشی مواجه شدند. تعمیرکاران اغلب دلیل اصلی این مشکل را انعطاف بیش از حد این گوشی دانسته اند که باعث می شود گوشی دچار خمیدگی شده و مشکلاتی از این قبیل برای آن به وجود آید. اپل هزینه رفع این مشکل را مبلغی در حدود ۳۲۹ دلار در صورتی که گوشی شما گارانتی نداشته باشد اعلام کرده است. البته پس از مشاهده کم و بیش این مشکل در مدل های ۶ و ۶S اپل سریعاً جهت رفع آن مشکل را به تکنسین های خود واگذار کرده است. با وجود این مشکلات اپل اظهار امیدواری کرده که در آینده شاهد مشکلاتی از این دست نباشد.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:282