بررسی تفاوت رنگ Jet Black و Black در آیفون ۷

iPhone 7

در خانواده آیفون ۷، اپل مجدداً دست به کمی طراحی منحصر بفرد زده است که از نمونه های آن می توان به طراحی خطوط آنتن، برآمدگی دوربین و حذف جک ۳٫۵ میلیمتری اشاره کرد. اما آنچه که در این سری از رونمایی شرکت بیشترین بحث را بین طرفداران آیفون به راه انداخته است اضافه شدن رنگ Jet Black و Black در کنار دیگر رنگ های آن می باشد. با ما همراه باشید.

در مورد رنگ Black شما می توانید همان تصور همیشگی از رنگ مشکی را داشته باشید که کمی تیره‌‌ تر از خاکستری و مات می باشد که در چند نمونه از آیفون های ارائه شده در گذشته شاهد آن بوده‌‌ایم؛ اما مسئله مورد توجه در این سری از رونمایی آیفون، وجود یک رنگ بسیار جالب، جذاب و کمی متفاوت‌‌ تر از مشکی است به نام (Jet Black) یا مشکی براق؛ که در حاشیه بالا و پایین آن شاهد یک نوار باریک به رنگ آلومینیوم براق نیز هستیم که جزو ویژگی های منحصر بفرد آن می باشد.

کانال تلگرام خبرنامه کویرکده را دنبال کنید: Telegram.me/kavirkade

بررسی تخصصی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس

بررسی تفاوت رنگی میان Jet Black و Black در آیفون 7

در حال حاضر اگر تمایل به خرید یکی از این ۲ رنگ را دارید ولی کمی سردرگم شده اید اصلاً نگران نباشید، ما برای شما نظرات تعدادی از کاربران آیفون که این دو رنگ را خریداری نموده اند گردآوری کرده ایم تا به شما در انتخاب هرچه بهتر رنگ مورد علاقه تان کمک کرده باشیم.

– Jet Black بسیار براق‌‌ تر و دارای انعکاس می باشد در صورتی که Black انعکاس کمتری دارد و حالت رنگ آن مات است.

– رنگ Jet Black سیاه تیره می باشد در صورتی که Black تقریبا سیاه به نظر می رسد و بسیار نزدیک به خاکستری تیره می باشد.

– روی بدنه Jet Black اثر انگشت و لکه باقی می ماند اما بدنه Black به دلیل حالت مات بودن خود هیچگونه لک یا اثر انگشتی نمی گیرد.

– Jet Black در دستان شما لیز نمی خورد اما Black به راحتی لیز می خورد.

– به مرور زمان Jet Black دارای خراش های ریز و سطحی بسیار می شود اما Black در مقابل این خراش ها بسیار مقاوم تر است.

– Jet Black در مدل های ۱۲۸GB و ۲۵۶GB هزینه بیشتری را برای شما در بر خواهد داشت در صورتی Black فقط با یک گزینه قیمتی و تمام ظرفیت های مورد نیاز شما را دارا می باشد.

عضویت در کانال تلگرام کویرکده

کانال تلگرام کویرکده را دنبال کنید:

Telegram.me/kavirkade
تعداد بازدید:384